O firmie

O firmie 2018-10-10T01:34:42+00:00

Firma MEDICAL EXPERT S.A. specjalizuje się w dostarczaniu na rynek najwyższej jakości i najnowszej generacji wyrobów medycznych renomowanych i sprawdzonych producentów, dzięki temu oferowane produkty są godne zaufania i spełniają wysokie wymagania naszych Klientów.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd. lidera w produkcji wchłanialnych biomateriałów, MEDICAL EXPERT S.A. oferuje kwas hialuronowy SINGFILLER produkowany w oparciu o badania naukowe renomowanych uczelni i klinik, wysoce zaawansowane biotechnologie i patenty. Wypełniacze SINGFILLER wyróżniają się doskonałymi parametrami, które gwarantują bardzo wysoką jakość i długotrwałe rezultaty wykonywanych zabiegów, zachowując przy tym naturalny efekt i bezpieczeństwo.
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość, bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty zabiegów, które gwarantują spełnienie oczekiwań i satysfakcję pacjentów oraz lekarzy. Nawiązując współpracę z naszą firmą, mają Państwo gwarancję stosowania najwyższej jakości preparatów, uzyskania doskonałych efektów zabiegów oraz rozszerzenia zakresu oferowanych usług dla Państwa Klientów. Preparaty SINGFILLER, stosowane są z sukcesami w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, ortopedii, ginekologii i okulistyce; korzystają z nich najbardziej wymagający specjaliści w wielu krajach świata, w tym także już w Polsce.

mapa_03