Nasze produkty

/Nasze produkty
Nasze produkty 2019-02-25T19:45:15+00:00

Singfiller® jest produktem, który dodaje objętości tkankom, a tym samym przywraca utracony kształt twarzy oraz powiększa wargi do pożądanego poziomu korekty. Efekt wypełnienia i liftingu tkanek wynika ze zdolności kwasu hialuronowego do wiązania cząsteczek wody, której ilość  dodatkowo zwiększa się w procesie stabilizacji preparatu. Singfiller® z czasem ulega degradacji izowolemicznej, co oznacza, że produkt zachowuje swoją objętość nawet  podczas tego procesu.

Singfiller® (żel usieciowanego hialuronianu sodu) jest jałowym, przejrzystym żelem stabilizowanego kwasu hialuronowego. Singfiller® jest dostarczany w szklanej strzykawce z łącznikiem typu “luer-lock”. Zawartość strzykawki została poddana sterylizacji za pomocą pary wodnej. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do jednorazowego użytku. Każda strzykawka wyposażona jest w jednorazową, sterylną igłę. Informacja na temat metody sterylizacji, rozmiar igły, ilość sztuk w opakowaniu i objętość preparatu zawartego w każdej strzykawce jest podana na opakowaniu.

Singfiller® jest przeznaczony do czasowej korekcji i wyrównywania wrodzonych lub nabytych deficytów miękkich tkanek twarzy, w tym zmarszczek a także warg po wypadkach i urazach.